BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Virš mano galvos kabo apvalus stiklinis šviestuvas. Nuo jo ryški geltona šviesa krinta tiesiai ant manęs. Lyg spinduliai… Saulė naktį. Vėlų vakarą salstu nuo persaldytos arbatos. Kraujas prisipildo cukrumi ir gal dėl to, o gal dėl kažko kito jaučiuosi neblaivi. Išjungiu šviestuvą. Pasilieku vienuoliktos valandos prietemoje. Prasideda mano laikas. Sveiki atvykę.

Mėgaujuosi asmeninės šlovės minutėmis, kai aplanko naktinė mūza. Aš imu jausti ir pradedu kalbėti. Su savimi. Mėlyno rašalo gijomis. Auksinis rašiklis kaista mano delne. Lyg įgijus stebuklingų galių. Rašalui skriejant balto lapo paviršiumi, pasaulis išnyksta. Niekas aplink neegzistuoja. Akimirką viską pamirštu. Ir pasijuntu stipresne. Kol neišsisklaido kerai…

Nesu aš stipri. Ir dėl to labai labai ant savęs pykstu… Noriu transformuotis į kitą žmogų. Stiprų žmogų. Valingą. Drąsų. Pasitikintį savimi. Bet kaip? Kaip? Pakeisti plaukų spalvą? Pavardę? Vardą? Bijau, kad šįkart to neužteks… O kas jeigu liksiu tik tuo pačiu tuščiaviduriu asmeniu tik kitu vardu? Bet kaip tada nubusti žmogumi, žinančiu savo vietą po saule? Nesidairančiu į kitus ir nesigręžiojančiu atgal? Kurgi padėti visą, per tiek metų sukauptą, klaidų bagažą? Visus kostiumus, iš skirtingų metų, primenančius apie vis kitą personažą? O dar tas tik - tak. Visą laiką. Tik. Tak. Su garsu vagia mano neryžtingumo sekundes taip greitai, kad nespėju pasiryžti.

Kiekviena diena tokia pati. Prasideda taip pat ir jau žinau kaip baigsis. Atrodo, kad ta pati diena kartojasi vis iš naujo. Ir aš kasryt pabundu tokia pati. Su ta pačia veido išraiška, emocija, tomis pačiomis mintimis. Tuo pačiu metu. Lyg būčiau įstrigus laike… Bet tai tik iliuzija. Rutinos optinė apgaulė.

Iš tiesų savaitės dienos skaičiais byra į praėjusio laiko indą. Savaime verčiasi kalendoriaus lapai su juose įrašytais mėnesių pavadinimais. Ir aš štai čia. Vis dar čia pat. Ne skęstu. Bet mojuoju. Ir man skauda kaklą nuo per ilgo buvimo atsigręžus, žiūrint atgal. Ten nieko naujo nematyti. O man jau laikas keisti stovėseną. Atsistoti tiesiai. Veidą atsukti tiesiai į dabar. Štai ir pradžia.

P.s. daugiau čia: https://www.facebook.com/kasdienybeskontrastai/

Patiko (3)

Rodyk draugams

Komentuokite